Sosyal Sorumluluk Projeleri

Yeniden Değerlendir!

Kullanmadığınız defterlerle, kitaplarla hatta eski diyerek atmak istediğiniz eşyalarınızı, giysilerinizi tekrar düzenleyerek, geri dönüşüme almak ve tekrar kullanılabilir duruma getirmek, belki ihtiyacı olanlarla bunları paylaşmak……

 

Engelsiz Orman Projesi

Engelsiz Orman Projesi, Engelli Çocuk ve Bireylerin yararlanabileceği Türkiye’de ilk ve tek olan bir orman tesisi olma niteliğini taşımaktadır. Bu tesis ülkemiz için önemli bir kazanım… Bunun için çalışmalarımız devam etmekte.

 

Köy Okullarına Yardım Projesi

Bizler Türkiye’nin dört bir yanından çocuklara ulaşıp, onların mutluluğu için çabalıyor, ihtiyaçlarını karşılayarak elimizden geldiğince fırsat eşitliği sunmaya çalışıyoruz. Sizlerin de destekleriyle, çocuklarımızın daha aydınlık bir geleceğe sahip olması için köy okullarında projeler yürütüyoruz.

2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde; Kars merkez Akbaba köyü  İlk/Orta Okulu ayakkabı mont  ve kırtasiye yardımında bulunduk.

 

Doğa ve Çevre Projeleri

Parola Enerji olarak sadece ticari faaliyet gösteren bir firma olmayıp, bunun yanı sıra Doğa ve Çevre için gerekli yerlerde konferans düzenleyerek çevre bilincini aşılamak ve daha yaşanılabilir bir gelecek inşa etmek gerek çevreci bir politika izleyerek, etkinlik düzenlemek ve çevre belediyelerle ortak projeler gerçekleştirmek için daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

 

İstanbul Büyükşehir belediyesi ve Şile belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çöp toplama etkinliği,

 

Manisa Yunusemre Belediyesi ile birlikte düzenlediğimiz çöp toplama etkinliği,

 

İzmir Büyükşehir belediyesi ile birlikte Belediye başkanımızın da katıldığı çöp toplama etkinliği,

 

Kars Merkez Akbaba Köyü öğrencileri ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çöp toplama etkinliği.